Friday, February 11, 2011

Aroomiteraapia tervise heaks

 • Lavendel
Rahustav. Lõdvestab meeli väga kiiresti. Lavendliaroom mõjub hästi ka vannivees ja lõhnapallina riidekapis. Kaitseb halva tuju ja närvilisuse eest.
 • Eukalüpt (minu lemmik!)
Vabastab stressist ja leevendab pingeid. Peletab väsimuse, parandab keskendumisvõimet, ergutab rakkude ainevahetust ja aitab kaasa loovusele. Aitab väga hästi peavau vastu. Suurepärane immuunsüsteemile - hoiab ära külmetushaigused ja aitab kiiremini terveks saada. Et desinfitseerida elamine pisikutest ja bakteritest, vala aroomilampi sooja vett. Tilguta vee hulka mõned tilgad eukalüptiõli ja pane lamp esikusse.
 • Sidrun
Lõhnab värskelt ja lihtsalt. Ergutab vereringet, mõjub hästi keskendumisvõimele ja peletab eemale stressi. Alandab vererõhku.
 • Piparmünt
Ergutab vereringet ja värskendab väsinud keha. Rahustab magu ja meeli.
 • Ilang-ilang
Mõjub hästi meeltele ja hingehaavadele. Mõnus aroom paneb mõtlema positiivsele. Rahustab ja meelestab romantiliselt.
 • Roos
Hõng on luksuslik. Lõhnab väga tugevalt, ega meeldi igaühele. Tekitab kuningliku tunde ja harmoonia. Aitab naistevaevuste puhul
 • Rosmariin
Turgutab mälu ja parandab keskendumisvõimet. Lõdvestab meeli, ergutab ainevahetust.
 • Meliss
Rahustab ja turgutab meeli. Hapukas lõhn viib peavalu, parandab und, leevendab stressi ja tasakaalustab, kui oled närviline.
 • Basiilik
Ergutab meeli. Häälestab tegudele.
 • Mango.
Peletab eemale näljatunnet.

Kuidas õlisid kasutada:


Aroomiõli.
Tohib kasutada ainult aroomilambis! Nahale kanda ei tohi.
1 varint: Vala aroomilampi sooja vett ja lisa mõned tilgad aroomiõli. Küünla toimel läheb vesi soojaks ja aroomilõhn täidab toa.
2 variant: müüakse spetsiaalseid lõhnastatud vahasid, mis pannakse aroomilampi ja küünlaleegi toimel need vedelduvad ning hakkavad aroomi eritama.

Massaaziõli
1 variant: pane mõned tilgad oma kehakreemi või duśigeeli sisse.
2 variant: tilguta mõned õlid vannivette.

2 comments:

 1. Ma olen 15 aastat vana. Ma sündisin HIV-iga, kelle ema suri HIV-nakkuse tõttu. Ja mul on kahju, miks ma kunagi dr. Ituaga poleks suutnud minu ema minu eest ravida, sest üksikemana oli minu ema jaoks väga raske kohtuda dr itua tervendavate sõnadega HIV / AIDSi herpese, Parkinsoni, Copdi, epilepsia, vöötohatise, külma valu, viljatuse, kroonilise väsimuse sündroomi, fibromüalgia, diabeedi Hepatiit kohta võrdselt Vähk, mis olin nii põnevil, kuid hirmutasin samal ajal, sest Ma ei kohanud sellist artiklit online, siis võtsin ühendust dr. Ituaga e-posti aadressil drituaherbalcenter@gmail.com. Samuti vestlesin temaga selle kohta, mis on +2348149277967 ta ütleb mulle, kuidas see toimib. Kiiresti Colorado postkontor Ma saan oma ravimtaimi 4/5 tööpäeva jooksul, kui ta andis mulle gildijooned, mida ma järgida, ja siin elan taas tervena, et kujutada ette, kuidas kasutada jumala oma teoseid kõikides artiklites Internetis, et levitada jumal töö või Dr Itua Herbal Medicine, ta on suur mees.

  ReplyDelete
 2. Ma olen 15 aastat vana. Ma sündisin HIV-iga, kelle ema suri HIV-nakkuse tõttu. Ja mul on kahju, miks ma kunagi dr. Ituaga poleks suutnud minu ema minu eest ravida, sest üksikemana oli minu ema jaoks väga raske kohtuda dr itua tervendavate sõnadega HIV / AIDSi herpese, Parkinsoni, Copdi, epilepsia, vöötohatise, külma valu, viljatuse, kroonilise väsimuse sündroomi, fibromüalgia, diabeedi Hepatiit kohta võrdselt Vähk, mis olin nii põnevil, kuid hirmutasin samal ajal, sest Ma ei kohanud sellist artiklit online, siis võtsin ühendust dr. Ituaga e-posti aadressil drituaherbalcenter@gmail.com. Samuti vestlesin temaga selle kohta, mis on +2348149277967 ta ütleb mulle, kuidas see toimib. Kiiresti Colorado postkontor Ma saan oma ravimtaimi 4/5 tööpäeva jooksul, kui ta andis mulle gildijooned, mida ma järgida, ja siin elan taas tervena, et kujutada ette, kuidas kasutada jumala oma teoseid kõikides artiklites Internetis, et levitada jumal töö või Dr Itua Herbal Medicine, ta on suur mees.

  ReplyDelete