Thursday, February 10, 2011

Õunaäädika kasulikkus


Õunaäädikas on rikkaliku kaaliumi sisaldusega looduslik toiduaine. See on hea organismi puhastaja, immuunsüsteemi tugevdaja, ainevahetuse ja vererõhu reguleerija ning tõhus paljude teiste tervisehädade puhul. Sisaldab muuseas ka kaltsiumi, naatriumi, kaaliumi, fosforit, magneesiumi, väävlit, rauda.

ÕUNAÄÄDIKA KASULIKKUS:
 • desinfitseerib seedekulglat (oksendamine, kõhulahtisus, kõhukinnisus jm).
 • ravib angiini ja kurguhaigusi . Iga tunni järel loputage suuõõnt äädikalahusega (1 tl/1 kl veele).
 • mao- ja kaksteistsõrmiksoole (haavandid) ja kõrvetise ravim. Võtke vesilahust enne sööki (2 tl/1 kl veele), aitab stimuleerida seedeprotsessi ja hävitab haigust tekitavad mikroorganismid.
 • reguleerib ainevahetust ja vähendab kehakaalu. Lisage hommikuti 1 kl mineraalveele (võib olla ka vesi) 1-2 tl õunaäädikat ja 1 tl mett, peale joomist sööge 1 rukkileivaviil, 100 g keefiri või hapupiima ning soovitavalt maasikaid (kiivit).
 • ravib kroonilist peavalu, migreeni. Pange teile sobiv kogus õunaäädikat koos veega tulele, tõmmake rätt üle kausi ja hingake ca 75 korda seda auru, heitke puhkama.
 • aitab günekoloogiliste haiguste ravis (abistav). Tehke äädikalahusega istevanne (2 spl/1 l vett) kestvusega 15 min.
 • aitab normaliseerida südame ja veresoonkonna tegevust. Jooge iga päev 1 kl õunaäädika vett lonkshaaval (1-2 tl/1 kl vett), võib lisada mett.
 • kõrvaldab organismi ja liigestesse kogunenud soolad. Jooge 1 kl päeva jooksul õunaäädikaga vett (2 spl/1 kl vett), millele on lisatud 1-2 tl mett.
 • puhastab jämesoolt. Tehke klistiiri äädikaveega, kuhu on lisatud 1 spl/1 l vee kohta.
 • kõrvaldab pigmendilaigud. Võtke 1 spl sidrunimahla, samapalju vett ja lisage 150 ml õunaäädikat ning tupsutage plekke nahal seguga, soovitatavalt 2 korda päevas.
 • aitab tõsta maohappesust. Võtke enne sööki 1/2 klaasi äädikalahust (1 tl/1 kl vett).
 • eraldab organismist jääk- ja mürkained, muudab kahjutuks haiged rakud, pidurdab seega vähi arengut. Jooge 2-3 klaasi päevas äädikalahust (1-2 tl/1 kl vett) enesetunde järgi.
 • aitab vedeldada verd ja hoiab ära trombide tekke. Hoiab ära veresoonte lupjumist. Jooge 2 kl päeva jooksul (2 tl/1 kl vett).
 • ravib nahka ja juukseid (pea kihelemisel). Ärge kasutage naha hooldamisel mingi aeg seepi, vaid lisage vannivette õunaäädikat, juuste loputamisel lisage õunaäädikat (1 tl/1 kl vett).
Manustamine: 2 tl õunaäädikat 1 klaasi vee kohta. Sagedus: 1 kord päevas, soovitavalt tühja kõhu peale hommikuti, pool tundi enne sööki.

Õunaäädikat võtma hakates tuleb alustada väikestest kogustest, et anda organismile harjumisaega. (1 teelusikas 1 klaasi vee kohta).

Peale tarvitamist teha mõneks ajaks paus. Näiteks teha nädalane kuur ja siis pea nädal aega pausi.


1 comment:

 1. Kui teil on kogu teie kehas Herpes, näiteks palavik, hsv või katusepõlv, siis sa tead, mis see on, et jääda valu ja ebamugavustunde juurde, mida herpes pakub. Ma ei pea teile ütlema, kui fantastiline oleks leida midagi, mis toimib nii hästi, et te ei pea enam kartma stressi või puhangu pärast, Dr Itua taimne ravim ravib minu herpese kahe nädala jooksul pärast seda, kui see on tõeline ja loomulik taimset ravimit ei ole kõrvaltoime, põhjus, miks ma kirjutan, on see, et ma lubasin dr Ituale, et jagan tema taimset tööd maailmale, et näha, et Herpes ei ole enam suur asi. ... HIV, Hsv 1/2, B-hepatiit, diabeet, mehed / naine viljatus, loterii õigekirja, Copd, vöötohatis, fibroid, fibromüalgia, maks / neeruflamootia, epilepsia, astma. Siin tema kontakt ... drituaherbalcenter@gmail.com/Whatsapp Telefon + 2348149277976. Ma maksin tema taimsete ravimite eest ja saatsin selle kullerteenuse kaudu, mille ma selle kiirelt ja kasutan.

  ReplyDelete