Thursday, February 10, 2011

PähemäärijadEi ole kunagi mingeid pähemäärijaid sallinud, aga eriti hakkasin neist eemale hoidma pärast tolmuimeja esitlust :) Helistas võõras naisterahvas, tutvustas end ning ütles, et keegi minu sõpruskonnast oli neile minu numbri andnud. Neil olla pakkuda üks imemasin, mis pääseb diivani alumiste kihtideni ja imeb välja kogu tolmu ja mustuse. Öeldi veel, et "Ega te ei pea seda ära ostma, saate omal tasuta vaibad ja diivanid puhtaks". Jeah, right! 

Kuna õde oli mul allergik, siis mõtlesime, et väga hea, laseme tema toa puhtaks teha. Tuli siis esitleja. Viks ja kraps keskealine meesterahvas, ülikond seljas ja tolmuimeja sõrme otsas. Ütles, et teeb esitluse suures toas. Imes siis natuke diivani äärt ja tühjendas tolmukuhja riidetükile (vt.parempoolset ülemist ja alumist kuhja). Ühesõnaga mingist diivani- või vaibapuhastusest ei olnud siin juttugi! Ütlesime siis, et ahah, väga tore, aga näidake, kas ta patju ja tekke ka puhastada suudab? Järgmised tolmukuhjad olid juba tunduvalt väiksemad, nii et võta näpust, kas tolmuimejas oli juba mingi tolm ees "ootamas" või oli tõesti uus diivan niiii tolmune...


Hakkas siis kaupa kiitma ja pähe määrima. Soovitas muidugi järelmaksu, sest siis ei märkagi, kuidas iga kuu "väikese" summakese maksad. Siis sooviti muidugi meie tuttavate kontakte, et neile ka toodet pähe määrida. Hea masin oli küll, aga sorry, mitte sellise raha eest!

No comments:

Post a Comment