Friday, April 11, 2014

Seiklus Kalev Spas (ehk mida teha, kui teenindav personal ei tea, kuhu sa minema peaksid)

Ärkasin hiljuti ebamugava kaelavaluga. Mul oli juba mitu päeva kogunenud mingi pinge kaela ja valu muutus aina piinavamaks. Kuna mul oli rahakotis kingituseks saadud  Kalev Spa kinkekaart, siis otsustasin selle ära kasutada. Pakett sisaldas 1,5 tundi ujumist, 1 h klassikalist massaaži ning kerget einet.

Saabusin Kalev Spa-sse kell 10.00. Jalutasin rõõmsalt uksest sisse ja ulatasin kinkekaardi. Kassas olid kaks tütarlast, kes jäid segaduses kinkekaarti vaatama. Lõpuks öeldi mulle, et neil ei ole mulle sobivat käepaela anda ning pealegi toimub toitlustus hotelli poolel. Selle jutuga saadeti mind siis hotelli.

Jalutasin uksest välja, kõndisin ümber nurga ning sisenesin hotelli. Esitasin seal kinkekaardi ning selgitasin olukorda. Seepeale teatati, et olen vales kohas. Sissepääs toimuvat siiski ujula kaudu. Administraator helistas ujulasse, andis neiukestele teada, et nad mulle 2,5-tunnise käepaela väljastaksid ning mind enda poolel ka toitlustaksid. Selle infoga saadeti mind uuesti ujulasse.

Tol hetkel oli juba soov külaskäik tühistada, aga massööri juurde oli aeg alles 1,5 tunni pärast. Seega kõmpisin tagasi ujulasse, kus mulle lõpuks väljastati käepael, kuid toitlustuse koha pealt ei osatud midagi öelda. Ujusin oma 1,5 tundi ära ja läksin massaaži. Massaaž oli ootamist väärt, kiitus massöörile (Ester). Pärast massaaži jäi muidugi paketi hinna sees olev eine ära – keegi ei osanud mind õigesse kohta suunata!

Imelik on see, et samasugust paketti oli paar nädalat tagasi nautinud ka minu kolleeg (kellel toitlustusega või ujulasse sisse pääsemisega mingeid probleeme ei olnud). Ei tea, milles siis seekord asi oli.

No comments:

Post a Comment