Friday, July 10, 2015

Veidi hambaarstijuttu


Tõstke käsi, kellele meeldib hambaarst? Keegi tõstis käe? Ütlen ausalt, et mulle ei meeldi hambaarsti juures käia, aga teen seda sellegipoolest 2 korda aastas. Siis on kindel, et väike auguke saab kiiresti, valutult ja odavalt parandatud. Kui asi käest lasta, siis kujuneb hambaravi kulukaks, aeganõudvaks ja võimalik, et ka valulikuks. 

Nädal tagasi ostsin Solarise poest ingverikommid (need, mis seal kassas nätsude juures on). Mulle maitseb ingver väga ja otsustasin siis neid kommikesi proovida. Hind oli küllaltki krõbe, umbes 1.50€ ja pakis oli kõigest 8 kommi, aga oh well. Kommid olid tõesti maitsvad, aga see viimane, va sunnik, tõmbas mul plommi välja! Mure oli aga selles, et see plomm oli kolmveerand minu hambast, nii et mulle jäi suhu ainult üks hambasein. Kui selline asi juhtub, siis ununeb hirm kohe - ma tahtsin kiiresti hambaarsti juurde pääseda. Kuid nagu sellisetel erakorralistel puhkudel ikka - minu hambaarst oli puhkusel ja oleksin pidanud kolm nädalat ootama. Ma ei oleks saanud süüa ega naeratada. Õnneks soovitas õde enda arsti, kelle juurde sain aja paari päeva pärast, nii et nüüd on hammas korras. Aga seda ingverikommi ma enam ei osta :( 

1 comment:

  1. Mina tõstan julgelt käe! Sain endale imetoreda hambaarsti ja iga kord enne käiku ootan seda minekut juba pikemalt. Valus pole ka temaga kordagi olnud, kuigi tuimestust kunagi pole teinud. No ei teagi, milles asi, vist on ikka nii hea arst lihtsalt :).

    ReplyDelete