Saturday, August 8, 2015

Dormeo madrats - kas oma hinda väärt?


Praegu telkut vaadates hüppab igal pooltunnil Ženja Fokin ja Dormeo madratsireklaam ette. Pean tunnistama, et minulgi on see konkreetne (Dormeo iMemory Silver) madrats soetatud. Magasin umbes 7 aastat lahtikäiva diivani peal. Not good! Lõpuks oli see pehme osa niivõrd alla vajunud, et tundsin ainult rootse enda selja all. Loomulikult kannatas kõige rohkem minu uni. Ärkasin öösel mitu korda üles, et külge keerata. Olin väsinud, uimane ja selg valutas. Otsustasin enda peale halastada ja ostsin voodi. Voodisse oli muidugi vaja madratsit. 

Käisin siis kõik poed läbi, sõbranna käskis kindlasti madratsile pikali heita, enne kui ma midagi osta kavatsen. Proovisin mis ma proovisin, aga kõik madratsid tundusid kas liiga kõvad või liiga pehmed. Lõpuks leidsin Jyskist madratsi, mis tundus selline... keskmine. Ei olnud kivikõva ega sültpehme, nii et miskit vahepealset. Ostsin madratsi ära, aga paraku see ei sobinud mulle. Selg ikka valutas, uni oli katkendlik ja ma ei maganud ennast välja. Uurisin netist, mida inimesed soovitavad ja nägin, et paljud olid Dormeo madratsit kiitnud. 

Madratsi hind oli küllaltki krõbe ja ma ei olnud kindel, kas see "imemadrats" ikka lahendab minu mured. Lootust andis muidugi see, et madratsil oli kaks poolt - kõva ja pehme. Seega oleksin justkui ostnud kaks erinevat madratsit. Tänaseks olen sellel madratsil maganud umbes kaks-kolm aastat ja võin tõesti öelda, et olen sellega rahul. Kes teab, ehk on maailmas veel madratseid, mis oleks mulle sama hästi sobinud, aga ma koperdasin Dormeo otsa enne. Samas soovitan alati poes pikali visata, end külili-selili-kõhuli keerata ja tõepoolest veenduda, et madrats sobib. Hiljem on juba hilja! 

No comments:

Post a Comment