Tuesday, October 25, 2016

Vee tähtsusest ja Coral-Mine korallipulbrist

Suur osa meie haigustest on seotud vee vähesest tarbimisest ning keha hapendumisest. Me tarbime iga päev happelist jääki tekitavaid toiduaineid nagu liha- ja kalatooted, munad, piimatooted, krõpsud-maiustused ning seejuures ei joo mitte puhast vett, vaid teed, kohvi, mahla, alkoholi. Happe neutraliseerimiseks paisatakse makku kaltsiumi, magneesiumi, kaaliumi ja naatriumi, sest need muudavad meie organismi aluseliseks. Kaltsium võetakse seejuures luudest, küüntest, juustest, hammastest, sidemetest. Magneesium võetakse lihastest, soontest, toidust. 

Kui organismil ei jagu vett, muutub veri paksuks ja väheneb uriini kogus. Paks veri tingib kõrgenenud arteriaalse vererõhu, sageneb südame löögisagedus, hingamine kiireneb, aeglustub immuunsüsteemi töö. Uriini koguse vähenemine kutsub esile organismi hapendumise ja suhkru taseme tõusu veres. Tõuseb kolesteroolitase ja kaal. Hapendunud organismis paljunevad bakterid/seened, võib tekkida suu kuivus, kuiv nahk ja juuksed, rabedad küüned, krigisevad põlved, kõrvetised, mao ülehappesus, liiv, kivid, soolad, kõhukinnisus (toidujääkidest pressitakse võimalikult palju vett välja, et see tagasi organismi käsutusse suunata), hemorroidid, tursed (organism moodustab neid vee säilitamiseks), kõrge  vererõhk, diabeet, vanusega seotud kaugnägelikkus, allergiad, astma, peavalud, impotentsus. 

70 kg kaaluv inimene vajab 1,5-2,5 liitrit vett päevas. Iga inimese veevajadus on otseloomulikult individuaalne ja sõltub muuhulgas tema menüüst, ainevahetuse kiirusest, töö iseloomust, füüsilisest aktiivsusest, kliimast, jne. Kusjuures vee tarbimisel peab organism kõigepealt vee struktureerima ning selleks kulub energiat. Seepärast on kasulikum juua juba struktureeritud (elavat) vett. Sellise vee joomine takistab paljude haiguste teket ning aitab neid ka ravida. Looduses on struktureeritud vesi näiteks allika-, vihma- ja sulavesi. Elavat vett saab teha ka Coral-Mine´i abil. 


Coral-Mine (korallkaltsium) toodetakse Jaapanis süvaveekorallidest, mis kasvavad Jaapani meres Okinawa ja Tokunoshima saarte lähedal. Koralli skelett on mineraalsoolade kompleks, selle koostises on kaltsiumi- ja magneesiumisoolad, samuti kaalium, naatrium, raud, fosfor, väävel, räni, kroom, mangaan, tsink ja muud elemendid. 

Coral-Mine pakk sisaldab 10 koralli-liivaga kotikest. Kotike (soovitavalt avamata) tuleb visata 1,5-liitrisesse veekannu, lasta sel 5 minutit toimida ning siis päeva jooksul vesi ära juua. Koostoimel veega lähevad mineraalained sooladest vette ja annavad sellele kasulikud omadused, mis aitavad saavutada optimaalset pH taset, reguleerida neerude ja seedetrakti tööd, parandada naha seisundit, reguleerida vererõhku ja südame rütmi, suurendada lihaste elastsust, taastada luu-ja kõhrkudede struktuuri, ennetada osteoporoosi, artriite. 

Pakk 10 kotikesega maksab 8 eurot, kui liitud Coral-Clubiga (tasuta), siis kliendihind on 6 eurot.
Küsi lisa: liivakell@hot.ee

No comments:

Post a Comment